2015.02.01.
Jegyek az [email protected] - n! Felnőtt 4.000.- diák 3.000.-
Időpont: 2015. március 28.
Helyszín: SYMA Sport-és Rendezvényközpont
COCA-COLA TESTÉBRESZTŐ BODY&MIND TEREM – hamarosan..
|
10:00-10:45 |
|
|
11:00-11:45 |
|
|
12:00-12:45 |
|
|
13:00-13:45 |
|
|
14:00-14:45 |
|
|
15:00-15:45 |
|
|
16:00-16:45 |
|
|
COCA-COLA TESTÉBRESZTŐ INDOOR CYCLING és KRANKING® TEREM
|
10:00-10:45 |
Balázs András – Szász Olívia |
|
11:00-11:45 |
Hóbor Nikoletta – Tar Csaba |
|
12:00-12:45 |
Gyulai Barbara – Schmidt Márti Tücsi |
|
13:00-13:45 |
Horváth Péter – Vallus Anett
|
|
14:00-14:45 |
Kovács András – Ézsiás Péter |
|
15:00-15:45 |
Gulyás Gábor – Borbély Gábor |
|
|
|
|
COCA-COLA TESTÉBRESZTŐ DANCE TEREM |
10:00-10:45 |
Molnár Miki |
Love 2 dance |
11:00-11:45 |
Gyöngyösi Szilvi |
grandUp |
12:00-12:45 |
Fort Alexandra & Kunhalmi Pisti |
Zumba Fitness |
13:00-13:45 |
Kiss Gábor
|
Afromania |
14:00-14:45 |
Kovács Attila |
PowerDance |
15:00-15:45 |
Horváth Gréta |
Bailar Aerobik |
|
|
|
COCA-COLA TESTÉBRESZTŐ JÓGA KISTEREM |
10:00-10:45 |
Pórffy Csaba és Sági Zsuzsanna |
The Flow of Yoga – Vinyasa Flow |
11:00-11:45 |
Orbán Gábor |
YoGabor |
12:00-12:45 |
Czapári Edit (Dittó) |
Dynamic Yoga Flow |
13:00-13:45 |
Székesvári Melinda
|
Jóga – fókuszban a szép test tartás – avagy hogyan előzzük meg a hátfájást |
14:00-14:45 |
Almásy Csilla |
Dinamikus jóga |
15:00-15:45 |
Kovács Gyöngyi Naliní |
Naliní Női jóga – energiák felébresztése |
|
|
|
COCA-COLA TESTÉBRESZTŐ BLACKROLL színpad (Fitneszpark) |
10:00-10:45 |
Izsipi Ágnes |
BLACKROLL® SMR Core |
11:00-11:45 |
Ágh Csaba |
BLACKROLL® Recovery Zone |
12:00-12:45 |
Izsipi Ágnes |
BLACKROLL® SMR Core |
13:00-13:45 |
Gál Brigitta
|
BLACKROLL® Recovery Zone |
14:00-14:45 |
Izsipi Ágnes |
BLACKROLL® SMR Core |
15:00-15:45 |
Gyulai Barbara |
BLACKROLL® Recovery Zone |
|
|
|
COCA-COLA TESTÉBRESZTŐ STEP PERFORMANCE TEREM
Lépj fel a stepre, vegyél részt csoportos edzéseinken, ahol lépésről lépésre segítünk elsajátítani a koreográfiát. Próbáld ki a step órák 6 különböző típusát! |
10:00-10:45 |
Adamcsek Edit Edo |
|
11:00-11:45 |
Szendi Kati |
Katyek Suprise |
12:00-12:45 |
Lamm Nikó |
|
13:00-13:45 |
Kovács Erika
|
|
14:00-14:45 |
Illés Ilcsy – Dj Szatmari |
Step Aerobic and Dj Production |
15:00-15:45 |
Varró Gyula |
|
|
|
|
ISA SZÍNPAD – International Sporttrainer Academy (Fitneszpark) |
10:00-10:45 |
Bödő-Vald Gergely |
Calisthenics |
11:00-11:45 |
Czapári Edit Ditto |
Yoga Flow |
12:00-12:45 |
Filkóházi Zoli Fili – Breakdance Világbajnok |
Breakness |
13:00-13:45 |
Pálfi Csilla-Julin Fruzsina
|
X-co/Flexi bar fusion |
14:00-14:45 |
Brunner Barnabás |
Insanity |
15:00-15:45 |
Lengl Linda – Fitness modell Wien |
Perfect Body |
|
|
|
HOT IRON™& deepWORK™Stand és Színpad (Fitneszpark) |
10:00-10:20 |
|
deepWork™ |
10:20-10:40 |
|
deepWork™ |
11:00-11:20 |
|
deepWork™ |
11:20-11:40 |
|
deepWork™ |
12:00-12:20 |
|
HOT IRON |
12:20-12:40 |
|
HOT IRON |
13:00-13:20 |
|
HOT IRON |
13:20-13:40 |
|
HOT IRON |
14:00-14:20 |
|
HOT IRON |
14:20-14:40 |
|
HOT IRON |
15:00-15:20 |
|
deepWork™ |
15:20-15:40 |
|
deepWork™ |
Fitness Akadémia – Lendület Terület Aerobic színpad (Fitneszpark)
hamarosan..
IWI Fitnesz Wellness és Sport Iskola Színpad és F.I.T. Point – KÖREDZÉSEK FUNKCIONÁLIS ÁLLVÁNYON (Fitneszpark)
hamarosan..
IWI Fitnesz Wellness és Sport Iskola Színpad és F.I.T. Point - SPECIÁLIS CSOPORTOS ÉS FUNKCIONÁLIS EDZÉSEK (Fitneszpark)
hamarosan..
A változtatás jogát fenntartjuk!